Actueel weer Beauraing (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-14 om 18:30 uur
| Temperatuur | 8.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 999.6 hPa |
| Barometer trend | 0.8 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 8.6 °C om u |
| Maximum temp. | 8.6 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 8.6 °C |
| Dauwpunt | 4.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.2 % |
| Zonnestraling | 134.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 148.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:54 u |
| Zon onder | 21:18 u |