Actueel weer Beerse
Laatste update: 2026-05-29 om 19:20 uur
| Temperatuur | 25.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.2 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.2 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 40.7 km/u om 17:42 u |
| Minimum temp. | 16.6 °C om 05:07 u |
| Maximum temp. | 32.7 °C om 13:43 u |
| Windchill | 25.0 °C |
| Hitte index | 26.0 °C |
| Dauwpunt | 17.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.0 % |
| Zonnestraling | 111.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 860.0 W/m2 om 13:57 u |
| UV index | 0.7 |
| Max. UV index | 5.9 om 13:09 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:44 u |