Actueel weer Blankenberge
Laatste update: 2026-04-05 om 17:22 uur
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.7 hPa |
| Barometer trend | 1.4 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 45.1 km/u om 05:55 u |
| Minimum temp. | 10.6 °C om 06:55 u |
| Maximum temp. | 13.9 °C om 02:11 u |
| Windchill | 12.0 °C |
| Hitte index | 20.0 °C |
| Dauwpunt | 3.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 55.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:11 u |
| Zon onder | 20:27 u |