Actueel weer Blankenberge
Laatste update: 2026-05-20 om 20:22 uur
| Temperatuur | 16.1 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.7 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.1 hPa |
| Barometer trend | 1.2 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 40.2 km/u om 13:22 u |
| Minimum temp. | 11.1 °C om 05:33 u |
| Maximum temp. | 17.8 °C om 17:22 u |
| Windchill | 16.0 °C |
| Hitte index | 19.1 °C |
| Dauwpunt | 7.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:39 u |