Actueel weer Brugge_Male (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-19 om 02:10 uur
| Temperatuur | 6.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.9 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 6.2 °C om u |
| Maximum temp. | 6.7 °C om u |
| Windchill | 4.9 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | °C |
| Luchtvochtigheid | % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:36 u |