Actueel weer Brunssum
Laatste update: 2011-02-05 om 15:50 uur * gegevens meer dan 132883 uur oud!
| Temperatuur | 10.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.6 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 35.2 km/u om 11:08 u |
| Minimum temp. | 10.0 °C om 01:44 u |
| Maximum temp. | 10.7 °C om 11:09 u |
| Windchill | 10.6 °C |
| Hitte index | 10.6 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:15 u |
| Zon onder | 17:32 u |