Actueel weer Sittard
Laatste update: 2026-05-22 om 09:15 uur
| Temperatuur | 19.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.4 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 08:47 u |
| Minimum temp. | 9.7 °C om 05:36 u |
| Maximum temp. | 19.0 °C om 09:14 u |
| Windchill | 19.0 °C |
| Hitte index | 19.0 °C |
| Dauwpunt | 13.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:38 u |
| Zon onder | 21:30 u |