Actueel weer Cobru-Bastogne (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-14 om 07:40 uur
| Temperatuur | -2.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | -3.0 °C om u |
| Maximum temp. | -2.4 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | -2.8 °C |
| Dauwpunt | -2.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 99.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:45 u |
| Zon onder | 20:28 u |