Actueel weer De Bilt
Laatste update: 2012-02-14 om 13:10 uur * gegevens meer dan 123927 uur oud!
| Temperatuur | 5.8 °C |
| Neerslag | 0.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.4 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.2 hPa |
| Barometer trend | langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 3.7 km/u om 11:36 u |
| Minimum temp. | 3.2 °C om 08:23 u |
| Maximum temp. | 5.9 °C om 12:45 u |
| Windchill | 5.8 °C |
| Hitte index | 5.8 °C |
| Dauwpunt | 4.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | 123.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.6 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:58 u |
| Zon onder | 17:50 u |