Actueel weer Zeist (Hoge Dennen)
Laatste update: 2026-05-12 om 02:45 uur
| Temperatuur | 5.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1011.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.6 km/u om 01:10 u |
| Minimum temp. | 4.8 °C om 00:19 u |
| Maximum temp. | 5.6 °C om 01:55 u |
| Windchill | 5.2 °C |
| Hitte index | 5.3 °C |
| Dauwpunt | 2.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:49 u |
| Zon onder | 21:22 u |