Actueel weer Werkhoven
Laatste update: 2026-05-28 om 08:10 uur
| Temperatuur | 13.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.2 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1026.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.1 km/u om 00:01 u |
| Minimum temp. | 11.0 °C om 05:20 u |
| Maximum temp. | 15.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.2 °C |
| Hitte index | 13.9 °C |
| Dauwpunt | 8.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:10 u |
| Zon onder | 21:34 u |