Actueel weer Culemborg
Laatste update: 2026-05-11 om 07:05 uur
| Temperatuur | 7.4 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.7 km/u uit WZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1006.4 hPa |
| Barometer trend | 0 hPa/u |
| Maximale windsnelheid | 18.9 km/u om 00:05 u |
| Minimum temp. | 7.2 °C om 06:05 u |
| Maximum temp. | 9.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 7.4 °C |
| Hitte index | 7.4 °C |
| Dauwpunt | 3.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | 28.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 36.0 W/m2 om 06:55 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:49 u |
| Zon onder | 21:21 u |