Actueel weer Odijk
Laatste update: 2026-05-11 om 22:58 uur
| Temperatuur | 6.1 °C |
| Neerslag | 4.1 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.8 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1009.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 51.9 km/u om 19:06 u |
| Minimum temp. | 4.8 °C om 20:30 u |
| Maximum temp. | 11.9 °C om 11:09 u |
| Windchill | 3.5 °C |
| Hitte index | 6.1 °C |
| Dauwpunt | 2.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1194.0 W/m2 om 14:24 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 11.0 om 14:24 u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:19 u |