Actueel weer Dongelberg
Laatste update: 2026-04-05 om 16:01 uur
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.6 hPa |
| Barometer trend | 1.3 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 02:57 u |
| Minimum temp. | 10.6 °C om 14:57 u |
| Maximum temp. | 14.4 °C om 03:57 u |
| Windchill | 12.0 °C |
| Hitte index | 12.0 °C |
| Dauwpunt | 7.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:05 u |
| Zon onder | 20:19 u |