Actueel weer Dongelberg
Laatste update: 2026-05-18 om 18:11 uur * gegevens meer dan 51 uur oud!
| Temperatuur | 15.0 °C |
| Neerslag | 0.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.4 hPa |
| Barometer trend | 1.0 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 22.5 km/u om 13:03 u |
| Minimum temp. | -0.6 °C om 06:01 u |
| Maximum temp. | 20.6 °C om 17:03 u |
| Windchill | 15.0 °C |
| Hitte index | 15.0 °C |
| Dauwpunt | 9.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:46 u |
| Zon onder | 21:27 u |