Actueel weer Enschede (Laares)
Laatste update: 2026-05-29 om 23:00 uur * gegevens meer dan 5 uur oud!
| Temperatuur | 18.3 °C |
| Neerslag | 0.5 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit O |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.9 hPa |
| Barometer trend | 1.3 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 15:31 u |
| Minimum temp. | 6.1 °C om 06:37 u |
| Maximum temp. | 21.7 °C om 10:59 u |
| Windchill | 20.0 °C |
| Hitte index | 17.5 °C |
| Dauwpunt | 15.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:18 u |
| Zon onder | 21:41 u |