Actueel weer Florennes (PWSW)
Laatste update: 2026-05-12 om 11:51 uur * gegevens meer dan 108 uur oud!
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.9 km/u uit WNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1017.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:03 u |
| Minimum temp. | 1.7 °C om 10:34 u |
| Maximum temp. | 19.4 °C om 16:43 u |
| Windchill | 7.0 °C |
| Hitte index | 7.8 °C |
| Dauwpunt | 2.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 65.0 % |
| Zonnestraling | 583.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 743.0 W/m2 om 14:11 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:57 u |
| Zon onder | 21:17 u |