Actueel weer Grou
Laatste update: 2018-03-03 om 01:41 uur * gegevens meer dan 72160 uur oud!
| Temperatuur | -6.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.4 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 998.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 7.2 km/u om 12:59 u |
| Minimum temp. | -6.6 °C om 01:29 u |
| Maximum temp. | -6.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | -12.0 °C |
| Hitte index | -6.6 °C |
| Dauwpunt | -10.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 12:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:19 u |
| Zon onder | 18:18 u |