Actueel weer Haarlem (oost)
Laatste update: 2015-12-04 om 11:30 uur * gegevens meer dan 90595 uur oud!
| Temperatuur | 10.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1024.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.1 km/u om 01:20 u |
| Minimum temp. | 8.9 °C om 07:39 u |
| Maximum temp. | 11.5 °C om 05:03 u |
| Windchill | 10.6 °C |
| Hitte index | 10.6 °C |
| Dauwpunt | 6.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 08:35 u |
| Zon onder | 16:31 u |