Actueel weer IJmuiden (KNMI)
Laatste update: 2026-05-28 om 08:01 uur
| Temperatuur | 13.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.8 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.8 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 12.0 °C |
| Hitte index | 13.0 °C |
| Dauwpunt | 8.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:27 u |
| Zon onder | 21:50 u |