Actueel weer Egmond aan Zee
Laatste update: 2026-05-28 om 08:16 uur
| Temperatuur | 15.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 16.1 km/u om 01:31 u |
| Minimum temp. | 11.4 °C om 05:46 u |
| Maximum temp. | 15.3 °C om 08:16 u |
| Windchill | 15.3 °C |
| Hitte index | 15.3 °C |
| Dauwpunt | 10.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:27 u |
| Zon onder | 21:50 u |