Actueel weer Heemskerk
Laatste update: 2026-05-01 om 11:57 uur
| Temperatuur | 19.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.9 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 29.4 km/u om 10:57 u |
| Minimum temp. | 9.5 °C om 05:37 u |
| Maximum temp. | 19.2 °C om 11:56 u |
| Windchill | 19.2 °C |
| Hitte index | 19.1 °C |
| Dauwpunt | 5.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 40.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:06 u |