Actueel weer Hem
Laatste update: 2026-04-29 om 15:23 uur
| Temperatuur | 17.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.5 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1031.8 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 29.0 km/u om 00:35 u |
| Minimum temp. | 7.9 °C om 06:23 u |
| Maximum temp. | 17.8 °C om 15:12 u |
| Windchill | 17.6 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 4.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 41.4 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:02 u |