Actueel weer Horst (KNMI)
Laatste update: 2026-04-03 om 01:40 uur
| Temperatuur | 5.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.3 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 5.0 °C |
| Hitte index | 5.7 °C |
| Dauwpunt | 3.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:06 u |
| Zon onder | 20:11 u |