Actueel weer Afferden2
Laatste update: 2026-05-25 om 11:19 uur
| Temperatuur | 26.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.7 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1030.7 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 4.3 km/u om 10:49 u |
| Minimum temp. | 12.6 °C om 05:39 u |
| Maximum temp. | 26.6 °C om 09:29 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 26.1 °C |
| Dauwpunt | 15.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 51.0 % |
| Zonnestraling | 1026.8 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1026.8 W/m2 om 11:19 u |
| UV index | 6.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 10:54 u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:35 u |