Actueel weer Afferden
Laatste update: 2026-05-31 om 22:34 uur
| Temperatuur | 18.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit W |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1012.5 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 19.3 km/u om 17:48 u |
| Minimum temp. | 17.3 °C om 05:48 u |
| Maximum temp. | 25.4 °C om 13:16 u |
| Windchill | 18.3 °C |
| Hitte index | 18.3 °C |
| Dauwpunt | 12.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:24 u |
| Zon onder | 21:43 u |