Actueel weer Kloosterzande
Laatste update: 2026-05-15 om 02:00 uur * gegevens meer dan 71 uur oud!
| Temperatuur | 6.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1002.1 hPa |
| Barometer trend | 0.6 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 3.2 km/u om 02:00 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 02:00 u |
| Maximum temp. | 6.7 °C om 02:00 u |
| Windchill | 17.0 °C |
| Hitte index | 6.7 °C |
| Dauwpunt | 4.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:52 u |
| Zon onder | 21:29 u |