Actueel weer Koggenland
Laatste update: 2012-10-28 om 11:10 uur * gegevens meer dan 118998 uur oud!
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.8 km/u uit ZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.4 hPa |
| Barometer trend | blijft |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 09:52 u |
| Minimum temp. | 1.3 °C om 02:37 u |
| Maximum temp. | 8.9 °C om 11:07 u |
| Windchill | 8.9 °C |
| Hitte index | 8.8 °C |
| Dauwpunt | 6.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 84.0 % |
| Zonnestraling | 33.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 315.0 W/m2 om 11:05 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.7 om 10:57 u |
| Zon op | 07:30 u |
| Zon onder | 17:17 u |