Actueel weer Kruiningen
Laatste update: 2026-04-29 om 14:16 uur
| Temperatuur | 19.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 18.5 km/u uit NO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 42.8 km/u om 12:02 u |
| Minimum temp. | 9.4 °C om 07:01 u |
| Maximum temp. | 19.7 °C om 14:15 u |
| Windchill | 20.0 °C |
| Hitte index | 19.7 °C |
| Dauwpunt | 3.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 33.0 % |
| Zonnestraling | 805.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 816.0 W/m2 om 13:26 u |
| UV index | 3.4 |
| Max. UV index | 3.5 om 14:08 u |
| Zon op | 06:20 u |
| Zon onder | 21:03 u |