Actueel weer La-Fosse (Manhay) (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-14 om 12:10 uur
| Temperatuur | 7.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1000.2 hPa |
| Barometer trend | -1.2 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 7.1 °C om u |
| Maximum temp. | 7.5 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 7.3 °C |
| Dauwpunt | 4.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | 394.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1100.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:51 u |
| Zon onder | 21:16 u |