Actueel weer Lasne (Beaumont2)
Laatste update: 2026-05-19 om 08:22 uur
| Temperatuur | 10.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.9 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.5 hPa |
| Barometer trend | 0 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 8.8 km/u om 07:50 u |
| Minimum temp. | 8.8 °C om 00:50 u |
| Maximum temp. | 10.8 °C om 08:20 u |
| Windchill | 10.0 °C |
| Hitte index | 10.0 °C |
| Dauwpunt | 9.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 90.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 110.0 W/m2 om 08:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:46 u |
| Zon onder | 21:29 u |