Actueel weer Lembeke
Laatste update: 2026-05-11 om 23:17 uur
| Temperatuur | 6.3 °C |
| Neerslag | 6.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.9 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1011.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 40.3 km/u om 18:40 u |
| Minimum temp. | 5.9 °C om 23:10 u |
| Maximum temp. | 12.4 °C om 12:21 u |
| Windchill | 5.7 °C |
| Hitte index | 6.3 °C |
| Dauwpunt | 1.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1011.0 W/m2 om 11:53 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 4.6 om 11:51 u |
| Zon op | 06:01 u |
| Zon onder | 21:23 u |