Actueel weer Lemmer (Lemstervaart)
Laatste update: 2026-04-01 om 09:28 uur * gegevens meer dan 45 uur oud!
| Temperatuur | 5.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.9 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 5.0 km/u om 09:23 u |
| Minimum temp. | 4.1 °C om 08:00 u |
| Maximum temp. | 6.3 °C om 00:00 u |
| Windchill | 5.7 °C |
| Hitte index | 5.7 °C |
| Dauwpunt | -46.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 1.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:12 u |
| Zon onder | 20:12 u |