Actueel weer Lemmer (Lemstervaart)
Laatste update: 2026-05-18 om 11:19 uur
| Temperatuur | 13.8 °C |
| Neerslag | 2.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.8 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 8.0 km/u om 11:18 u |
| Minimum temp. | 7.4 °C om 02:48 u |
| Maximum temp. | 13.8 °C om 11:18 u |
| Windchill | 13.8 °C |
| Hitte index | 13.8 °C |
| Dauwpunt | -41.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 1.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:33 u |