Actueel weer Lichtenvoorde
Laatste update: 2026-05-16 om 14:39 uur
| Temperatuur | 13.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1008.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 22.7 km/u om 12:07 u |
| Minimum temp. | 4.9 °C om 05:29 u |
| Maximum temp. | 14.2 °C om 14:27 u |
| Windchill | 13.7 °C |
| Hitte index | 12.7 °C |
| Dauwpunt | 4.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 53.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:18 u |