Actueel weer Lobbes
Laatste update: 2026-05-27 om 17:35 uur
| Temperatuur | 29.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.1 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 15:07 u |
| Minimum temp. | 12.9 °C om 06:31 u |
| Maximum temp. | 29.8 °C om 15:34 u |
| Windchill | 29.4 °C |
| Hitte index | 31.3 °C |
| Dauwpunt | 19.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | 503.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 826.0 W/m2 om 13:39 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:39 u |