Actueel weer Lobbes
Laatste update: 2026-05-19 om 08:00 uur
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.7 km/u uit ZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1014.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 04:12 u |
| Minimum temp. | 9.4 °C om 04:35 u |
| Maximum temp. | 10.9 °C om 07:58 u |
| Windchill | 10.9 °C |
| Hitte index | 10.9 °C |
| Dauwpunt | 9.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | 134.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 134.0 W/m2 om 07:59 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:29 u |