Actueel weer Logbiermé
Laatste update: 2024-03-02 om 16:00 uur * gegevens meer dan 19561 uur oud!
| Temperatuur | 8.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1001.7 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 2.7 °C om 06:50 u |
| Maximum temp. | 10.6 °C om 14:20 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 7.2 °C |
| Dauwpunt | 4.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.8 % |
| Zonnestraling | 90.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 732.0 W/m2 om 11:40 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:19 u |
| Zon onder | 18:16 u |