Actueel weer Maastricht
Laatste update: 2026-05-29 om 19:24 uur
| Temperatuur | 30.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1021.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 18:44 u |
| Minimum temp. | 16.0 °C om 04:53 u |
| Maximum temp. | 33.3 °C om 15:52 u |
| Windchill | 30.0 °C |
| Hitte index | 31.2 °C |
| Dauwpunt | 17.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 48.0 % |
| Zonnestraling | 83.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 907.0 W/m2 om 13:47 u |
| UV index | 0.5 |
| Max. UV index | 6.6 om 13:46 u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:38 u |