Actueel weer Maastricht
Laatste update: 2026-05-29 om 17:24 uur
| Temperatuur | 32.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 22.5 km/u om 09:30 u |
| Minimum temp. | 16.0 °C om 04:53 u |
| Maximum temp. | 33.3 °C om 15:52 u |
| Windchill | 32.3 °C |
| Hitte index | 34.0 °C |
| Dauwpunt | 18.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 44.0 % |
| Zonnestraling | 489.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 907.0 W/m2 om 13:47 u |
| UV index | 2.3 |
| Max. UV index | 6.6 om 13:46 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:38 u |