Actueel weer Massul (Neufchateau) (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-14 om 08:10 uur
| Temperatuur | 1.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.4 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 1.7 °C om u |
| Maximum temp. | 2.2 °C om u |
| Windchill | 0.4 °C |
| Hitte index | 1.9 °C |
| Dauwpunt | 0.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:46 u |
| Zon onder | 20:29 u |