Actueel weer Middelburg (kanaalweg)
Laatste update: 2026-05-25 om 23:12 uur
| Temperatuur | 21.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.0 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1031.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 16.9 km/u om 18:01 u |
| Minimum temp. | 17.1 °C om 06:08 u |
| Maximum temp. | 31.3 °C om 15:39 u |
| Windchill | 21.6 °C |
| Hitte index | 21.6 °C |
| Dauwpunt | 15.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 849.0 W/m2 om 13:48 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 4.9 om 14:12 u |
| Zon op | 05:40 u |
| Zon onder | 21:45 u |