Actueel weer Mont-Rigi (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-14 om 07:10 uur
| Temperatuur | 2.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.3 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 2.2 °C om u |
| Maximum temp. | 2.3 °C om u |
| Windchill | 2.3 °C |
| Hitte index | 2.3 °C |
| Dauwpunt | 2.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 98.2 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:43 u |
| Zon onder | 20:28 u |