Actueel weer Montfoort
Laatste update: 2026-04-15 om 05:26 uur
| Temperatuur | 4.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1020.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 03:08 u |
| Minimum temp. | 4.3 °C om 05:13 u |
| Maximum temp. | 7.4 °C om 00:00 u |
| Windchill | 4.3 °C |
| Hitte index | 4.3 °C |
| Dauwpunt | 2.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 20:38 u |