Actueel weer Oostburg
Laatste update: 2026-05-22 om 04:59 uur
| Temperatuur | 13.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1026.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 1.8 km/u om 02:39 u |
| Minimum temp. | 13.6 °C om 04:57 u |
| Maximum temp. | 15.9 °C om 00:04 u |
| Windchill | 13.6 °C |
| Hitte index | 13.6 °C |
| Dauwpunt | 11.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 04:58 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 04:57 u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:40 u |