Actueel weer Pepingen (PWSW)
Laatste update: 2026-05-04 om 20:10 uur * gegevens meer dan 154 uur oud!
| Temperatuur | 15.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.8 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1013.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:01 u |
| Minimum temp. | 11.9 °C om 05:32 u |
| Maximum temp. | 15.7 °C om 11:32 u |
| Windchill | 15.4 °C |
| Hitte index | 15.4 °C |
| Dauwpunt | 13.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:09 u |