Actueel weer Radelange (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-15 om 04:30 uur
| Temperatuur | -1.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1022.9 hPa |
| Barometer trend | -0 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | -1.6 °C om u |
| Maximum temp. | -1.6 °C om u |
| Windchill | -1.6 °C |
| Hitte index | -1.6 °C |
| Dauwpunt | -1.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 97.6 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:44 u |
| Zon onder | 20:30 u |