Actueel weer Ransberg
Laatste update: 2026-05-12 om 05:00 uur
| Temperatuur | 4.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.3 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1013.2 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 03:06 u |
| Minimum temp. | 4.3 °C om 01:36 u |
| Maximum temp. | 5.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 2.0 °C |
| Hitte index | 4.6 °C |
| Dauwpunt | 3.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:55 u |
| Zon onder | 21:19 u |