Actueel weer Roden (noord)
Laatste update: 2014-06-29 om 23:50 uur * gegevens meer dan 104371 uur oud!
| Temperatuur | 14.0 °C |
| Neerslag | 1.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.0 hPa |
| Barometer trend | blijft |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 11:55 u |
| Minimum temp. | 13.6 °C om 05:18 u |
| Maximum temp. | 22.5 °C om 20:46 u |
| Windchill | 14.0 °C |
| Hitte index | 14.0 °C |
| Dauwpunt | 10.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:10 u |
| Zon onder | 22:04 u |