Actueel weer Sas van Gent
Laatste update: 2026-05-27 om 18:09 uur
| Temperatuur | 27.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 15.1 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 32.4 km/u om 17:42 u |
| Minimum temp. | 16.8 °C om 04:03 u |
| Maximum temp. | 28.7 °C om 16:21 u |
| Windchill | 27.6 °C |
| Hitte index | 27.8 °C |
| Dauwpunt | 15.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 47.0 % |
| Zonnestraling | 410.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 888.0 W/m2 om 14:49 u |
| UV index | 1.2 |
| Max. UV index | 4.4 om 14:06 u |
| Zon op | 05:39 u |
| Zon onder | 21:45 u |